Stichting FARE Almere vrijwilligers tijdens inzamelingsactie

20 en 21 juli: inzamelingsactie bij Albert Heijn Columbuskwartier in Almere Poort

Op vrijdag 20 en zaterdag 21 juli zijn onze vrijwilligers van 10:00 – 19:00 uur aanwezig bij Albert Heijn Columbuskwartier in Almere Poort om levensmiddelen in te zamelen voor de voedselpakketten die wij maandelijks aan gemiddeld 50 gezinnen in nood in Almere uitdelen. Wij organiseren deze inzamelingsacties tien keer per jaar. Dit is de laatste actie vóór de start van de schoolvakanties deze zomer.

Bij binnenkomst krijgt het winkelend publiek van ons de onderstaande flyer, met een korte uitleg over de actie en Stichting FARE Almere. Op de achterkant staat een suggestielijst aan producten.

Flyer inzamelingsactie Stichting FARE Almere
Flyer inzamelingsacties bij supermarkten – Stichting FARE Almere

Wij vragen de mensen die boodschappen komen doen, of zij een paar extra producten zouden willen kopen voor hun medemens in Almere. Deze producten kunnen dan ter plekke, na de kassa, bij onze vrijwilligers ingeleverd worden. Het doen van een gift behoort ook tot de mogelijkheden, hiervoor is een donatiebox aanwezig. Met deze producten en giften kunnen wij mensen in nood in Almere blijven helpen.

Heb jij zelf hulp nodig, maar weet je niet of je voor onze hulp in aanmerking komt? Lees hier meer: Ik zoek hulp

 

OPGELET:
Heb jij een paar uur tijd om mee te helpen bij deze actie?
Neem dan contact op met: Irma van der Weide

Berichten delen
Inzamelingsactie Albert Heijn Columbuskwartier
Getagd op:                    
Bezoek onze Facebook site
Volg ons makkelijk via e-mail
Boezoek ons Youtube kanaal
Bezoek onze Twitter pagina