Vrijwilligers Stichting FARE Almere

20 dozen met producten & €120,75 aan giften!

Wat een mooi resultaat van onze inzamelingsactie bij Albert Heijn Europakwartier te Almere Poort op zaterdag 26 mei. We mochten maar liefst 20 bananendozen met producten vullen en €120,75 aan giften in ontvangst nemen.

 

Levensmiddelen inzamelen

Wij mochten die dag van 10:00 – 19:00 uur aanwezig zijn om levensmiddelen in te zamelen voor onze medemensen in Almere die op of onder de armoedegrens leven. De ingezamelde producten worden gebruikt voor voedselpakketten die wij maandelijks aan gemiddeld 50 gezinnen in nood uitdelen.

Bij binnenkomst in de supermarkt ontving men van ons een flyer, met een uitleg over de stichting en een suggestielijstje aan producten. Producten die men wilde doneren, konden na de kassa bij één van onze vrijwilligers ingeleverd worden.

 

Onze dank is groot

Wij danken Albert Heijn Europakwartier te Almere Poort voor hun gastvrijheid, het winkelend publiek voor hun vrijgevigheid en onze vrijwilligers voor hun tomeloze inzet. Zonder jullie zou dit mooie resultaat niet mogelijk zijn geweest.

Onderstaand een impressie van onze vrijwilligers tijdens de inzamelingsactie:

Vrijwilligers Stichting FARE Almere
Ons team van 10:00 – 13:00 uur
Vrijwilligers Stichting FARE Almere
Ons team van 13:00 – 15:00 uur
Vrijwilligers Stichting FARE Almere
Ons team van 15:00 – 17:00 uur
Vrijwilliger Stichting FARE Almere
Een vrijwilliger van ons team van 17:00 – 19:00 uur
Een deel van ons team van 17:00 – 19:00 uur

 

15 & 16 juni: inzamelingsactie bij Jumbo in Almere Buiten

Onze eerstvolgende inzamelingsactie is op 15 & 16 juni bij Jumbo in Almere Buiten, beide dagen van 10:00 – 19:00 uur.

 

Wil je ook een keer mee helpen tijdens een inzamelingsactie?
Neem dan contact op met Irma van der Weide

Berichten delen
Mooi resultaat inzamelingsactie 26 mei
Getagd op:                                
Bezoek onze Facebook site
Volg ons makkelijk via e-mail
Boezoek ons Youtube kanaal
Bezoek onze Twitter pagina