Vrijwilligers Stichting FARE Almere

Inzamelingsactie bij Jumbo in Almere Buiten

Op vrijdag 15 en zaterdag 16 juni, zijn onze vrijwilligers van 10:00 – 19:00 uur aanwezig bij Jumbo (Detroitpad) in Almere Buiten, om levensmiddelen in te zamelen voor de voedselpakketten die wij maandelijks aan gemiddeld 50 gezinnen in nood in Almere uitdelen. Bij binnenkomst, krijgt het winkelend publiek van ons een flyer uitgereikt. Hierop staat een korte uitleg over ons & de actie, met op de achterkant een suggestielijstje aan producten. Producten die men wil doneren, kunnen na de kassa bij één van onze vrijwilligers ingeleverd worden.

 

Supermarkt flyer Stichting FARE Almere - voorkant
Supermarkt flyer Stichting FARE Almere – voorkant

 

Supermarkt flyer Stichting FARE Almere - voorkant
Supermarkt flyer Stichting FARE Almere – achterkant

 

Kom je tijdens deze dagen boodschappen doen? Overweeg dan iets extra’s te kopen voor dit doel. Je steunt hiermee je medemens in Almere.

Dit evenement op Facebook.

OPGELET:
Heb jij een paar uur tijd om mee te helpen bij deze actie?
Neem dan contact op met: Irma van der Weide

 

Berichten delen
15 & 16 juni 2018: inzamelingsactie bij Jumbo in Almere Buiten
Getagd op:                
Bezoek onze Facebook site
Volg ons makkelijk via e-mail
Boezoek ons Youtube kanaal
Bezoek onze Twitter pagina